Nové edukační programy v muzeu!

Dovolte nám představit nové edukační programy našeho muzea na období od června do prosince 2022. Programy vydáváme jak digitálně, tak jako tištěnou brožurku, kterou naleznete na pokladně muzea.

Edukační programy jsou konkrétně zaměřené výukové programy pro veřejnost i školy, kde je za přítomnosti edukátora poskytnuta interaktivní výuka s využitím konkrétních expozic a participace účastníků. Nově muzeum nabízí rovněž „Edukaci na klíč“, která odráží a reaguje na konkrétní potřeby návštěvníků.

Za poslední 3 měsíce od znovuotevření muzea se chodbami bývalého augustiniánského kláštera – tedy dnešního muzea – prošlo v rámci edukací již více než 700 účastníků. Věříme přitom, že jsme pouze na začátku. Na edukaci je nutné se předem objednat na přiloženém kontaktu v brožurce. Cena edukace je vždy vstupné + 10 Kč na osobu.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Předchozí článek

Poklady z depozitáře