Krásná místa naší vlasti

Fotografická výstava Krásná místa naší vlasti  (27. 6. – 29. 10. 2023)

Vydejte se s námi prostřednictvím atraktivní výstavy fotografií po známých i méně objevených místech České republiky, jejímž autorem je v mnoha soutěžích oceňovaný českolipský fotograf a cestovatel Ladislav Renner. Už v útlém dětství si zamiloval a kreslil tajemné zříceniny, na které ho často brávali rodiče. Ve 22 letech se v něm probudila nezměrná chuť cestovat nejen po Evropě a poznávat. Protože vzpomínky se rády ztrácejí a blednou, pořídil si v roce 2005 svůj první fotoaparát - Nikon D70.  Fotografování spolu s cestováním ho nadchlo.  Cestuje výhradně pěšky, na kole, vlakem, autobusem a tak jako Mácha putoval po Čechách a kreslil si hrady spatřené, Ladislav Renner krásná místa naší země zaznamenává svým objektivem a jsou to opravdu mimořádně poetické pohledy do magické české krajiny.  Výčet ocenění v republikových i mezinárodních soutěžích by byl velmi dlouhý. Za všechny zmíníme první místo v soutěži o Nejkrásnější turistickou pohlednici České republiky 2023 s naším hradem Bezdězem.
Díky spolupráci s agenturou CzechTourism jsou jeho fotografie známé po celém světě. Prodejní výstavu doplní autorské pohlednice a fotomagnety.
Autor vám, divákům, chce upřímně poděkovat za to, že si najdete chvilku na jeho výstavu a bude velmi rád za vaše případné dojmy či připomínky, které zaznamenáte do knihy návštěv.