O malé obryňce a velkém trpajzlounovi

Na území dnešních severních Čech, odkud lidé dávno vypudili všechny prabytosti, stále žije jedna malá obryně s jedním velkým trpaslíkem, kteří se snaží zapadnout a chovat se jako současné venkovské obyvatelstvo...

Pohádková performance vychází z historie, současnosti a genia loci Lužického podhůří, z vůně kvetoucího i opadávajícího kaštanu a z místních pohádek, pověstí i předsudků. Folklor, beletrie, společenské dění a fantazie v podání uměleckého dua VerRich.

Délka trvání: 1 hod. (bez pauzy)
Koncept, text, režie, vizuál, audio a performance: Ver*onika Kyrianová a Rich*ard Němec
Autorská spolupráce: Petr Krob a AI
Produkce: GOGLMOGL produktion, z. s.

Vstupenky budou k zakoupení na místě před představením (vstupné činí 80 Kč).

Projekt vzniká za podpory Města Česká Lípa, Libereckého kraje a Státního fondu kultury ČR.