• Pobočky
  • Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě
Hlavní budova

Otevírací doba

Od 1. 1. 2020 do 28. 2. 2021 je pro veřejnost UZAVŘENA hlavní budova areálu kláštera !!

Bude zde probíhat stavební projekt: „Snížení energetické náročnosti sídla Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě“.
Postupně budou vyměněna všechna okna a vnější dveře. Uzavřené proto budou stálé expozice a výstavní prostory
muzea a galerie.

Pro veřejnost však zůstane otevřen celý areál výstavních prostor ambitu, kaple Nejsvětější Trojice (dnes Biberova hudební síň), Svaté schody, Loretánský dvůr a kaple Panny Marie Loretánské. Přístupná bude také klášterní zahrada a Klášterní pivní restaurace.
Ve výstavním prostoru ambitu bude instalována výstava „PALNÉ ZBRANĚ ZE SBÍREK MUZEA“, která bude otevřena od 1.července 2020.

* Průměrná doba prohlídky - 2,5 hod

Jak se k nám dostanete

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě, příspěvková organizace Libereckého kraje

nám. Osvobození 297/1